Skontaktuj się z nami

Szukasz nowej pracy?

Aplikuj bezpośrednio

Przeglądaj wszystkie nasze aktualne oferty pracy i aplikuj od razu.

Osobiste wsparcie

Umów się na spotkanie z biurem Accent w Twojej okolicy.

Aplikuj spontanicznie

Nie znalazłeś tego, czego szukałeś? Zostaw swoje CV, a my zajmiemy się resztą.

Masz pytania lub uwagi?

Chcesz dowiedzieć się więcej o pracy w Accent? Zauważyłeś jakiś błąd na naszej stronie internetowej i chciałbyś nas o tym poinformować? A może możemy Ci pomóc w inny sposób? Daj nam znać za pomocą poniższego formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą jak najszybciej.

Czy gdzieś wystąpił błąd?

Nieustannie staramy się poprawiać jakość naszych usług. Jeśli coś poszło nie tak, skontaktuj się ze swoim konsultantem w Accent. On lub ona najlepiej zna Twoją sprawę i zazwyczaj może najszybciej rozwiązać Twoje pytania. Jeśli razem nie znajdziecie rozwiązania, chętnie pomożemy Ci innymi środkami.

  1. Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, abyśmy mogli skontaktować się z Tobą z odpowiedzią na Twoje pytanie.
  2. Możesz skontaktować się z naszą siedzibą główną w Roeselare w każdy dzień roboczy od 08.30 do 17.30 pod numerem 051 460 500.
  3. Możesz również skorzystać z niezależnej usługi ombudsmana Federgon, belgijskiej federacji agencji pracy tymczasowej. Ombudsman ds. prywatnego pośrednictwa pracy ombuds@federgon.be
  4. Chcesz zgłosić poważne nieprawidłowości, takie jak dyskryminacja, rasizm, (seksualne) molestowanie, łapówkarstwo, oszustwa itp.? Skontaktuj się z nami, dzwoniąc pod numer 051 460 500 lub pisząc na adres info@accentjobs.be.