Historia Mariny

08-12-2023
Marina's story

Marina od kilku lat mieszka w Belgii ze swoją rodziną. Większość tego okresu Marina poświęciła się wychowywaniu swoich dzieci. Po kilku latach , gdy samodzielność  maluchów rosła, poczuła, że nadszedł czas, aby ponownie otworzyć się  na rynek pracy.


Pomimo niezbędnego  doświadczenia i umiejętności, zdawała sobie sprawę, że niektórzy pracodawcy mogą patrzeć z pewnym sceptycyzmem na jej długotrwałą przerwę od pracy, z tego powodu  jej optymizm nie był za duży . W zaledwie kilka tygodni udało nam się znaleźć pierwszą pracę, która, chociaż nie była doskonała, stanowiła jakiś początek w jej zawodowym życiu . Oczywiście kontynuowaliśmy poszukiwania i w niedługim czasie znaleźliśmy kolejną ofertę pracy . Tym razem  Marina skutecznie się zintegrowała i obecnie pracuje na stały etat.

Cieszymy się, że mogliśmy przyczynić się do tego jej zawodowego  powrotu na rynek pracy i być częścią jej historii. Szczera wdzięczność, jaką otrzymaliśmy od niej, motywuje nas do dalszego udzielania wsparcia i poszukiwania odpowiednich rozwiązań dla wszystkich tych, którzy się do nas zwracają.

Na pytanie, jak opisałaby swoje doświadczenie z nami, Marina powiedziała: "Dziękuję za współpracę; jesteście najlepsi. Byliście tam, kiedy potrzebowałam, i za to jestem wdzięczna. Dziękuję za wszystko. Accent Jobs jest najlepszy."