Roksana i jej doświadczenie współpracy z Accent

23-08-2023
Roxana and her experience of working with Accent

W tym roku Roksana razem z mężem podjęli decyzje o zamieszkaniu w Belgii. Przyjazd do obcego kraju wymagał on nich ogromnej odwagi. I ta cecha charakteryzuje Roksanę: jest odważna i nie boi się wyzwań.

Jako jej osoba prowadzącą w procesie rekrutacyjnym udało mi się zorganizować rozmowy kwalifikacyjne w firmach, które zainteresowały Roksanę. Po czym dość szybko podpisała swój pierwszy kontrakt.


Jakie doświadczenie posiada Roksana ze współpracy z Accent ?

Ta niesamowita osoba podzieliła się z nami swoja opinia:

Jak została Pani przyjęta w Accent ?

Sięgając pamięcią do moich wcześniejszych doświadczeń związanych z różnorakimi agencjami pracy głównie w Holandii mogę powiedzieć, że agencja Accent zaskoczyła mnie bardzo pozytywnie. Dotychczas nie spotkałam się z tak profesjonalnym podejściem pracowników biura. Cieszy mnie fakt, że wielokrotnie byli dla mnie tak uprzejmi oraz pomocni a dodatkowo zadbali o to bym czuła się komfortowo w miejscu pracy.

Jak przebiegał proces rekrutacyjny ?

Proces rekrutacyjny przebiegał dla mnie bezstresowo oraz sprawnie. Ku mojemu zaskoczeniu już na samym wstępie otrzymałam wiele ofert pracy, które nie wykraczały poza okręg 10 km od mojego miejsca zamieszkania, co nie ukrywam jest dla mnie ważne. Oferty pracy były tak zróżnicowane, że z łatwością mogłam wybrać coś dla siebie. Myślę, że ostatnia kwestią jak również jedna z ważniejszych są finanse z którymi nigdy nie było żadnych problemów. Pieniądze zawsze otrzymuje na czas i zgodnie z przepracowanymi godzinami oraz wszelkimi dodatkami jakie przysługują pracownikowi.

Co może Pani powiedzieć o komunikacji podczas trwania zatrudnienia?

Nie doświadczyłam problemów z komunikacją z pracownikami biura. Szczerze mogę powiedzieć, że porozumiewanie się z biurem była klarowna oraz życzliwa jednocześnie przebiegała bardzo sprawnie, zarówno droga mailowa jak i telefoniczną, nie musiałam czekać tygodniami na odpowiedzi gdy tylko pojawiło się jakieś pytanie z mojej strony reakcja była niemalże natychmiastowa. W tym wszystkim doceniam również umiejętność słuchania i zrozumienia wobec pracownika. Każdy problem z którym zgłosiłam się do agencji zostawał rozwiązany zgodnie z moimi oczekiwaniami.

Accent