O Accent Foreign

Czy wiesz już co nas wyróżnia spośród innych biur pośrednictwa pracy w Belgii? Jesteśmy najlepiej rozwijającą się niszą na rynku! W Accent w ponad 300 biurach na terenie całej Belgii, pracują dla Ciebie konsultanci najbardziej zadowoleni ze swojej pracy w całym kraju. Nasza misja, to znalezienie dla Ciebie idealnej pracy z opcją na stały kontrakt. Skupiamy się przy tym na świadczeniu wysokiej jakości serwisu, który bezustannie doskonalimy.

 

Nasi konsultanci mówią w Twoim języku

Kluczem do sukcesu jest właściwa komunikacja między naszym konsultantem a Tobą, komunikacja, która nie pozostawia wątpliwości. Mówisz słabo w językach obcych, a Twój rodzimy język to polski, rumuński, portugalski…? Bez obaw! W naszych biurach czekają na Ciebie doświadczeni konsultanci, którzy rozmawiają w Twoim języku.

 

Korzyść dla Ciebie

Do pełnego tiumfu potrzeba nam Ciebie. Twoje doświadczenie i/lub wyksztalcenie są konieczne, aby wykonać siedmiomilowy krok w kierunku stabilizacji. Pewna praca daje spokój ducha i zmniejsza negatywne skutki pozostawienia swojego kraju. My – obcokrajowcy rozumiemy Ciebie najlepiej. Kiedyś wyjechaliśmy daleko od rodziny, zabierając ze sobą najlepsze wspomnienia. Dziś Ty chcesz się odnaleźć w nowym miejscu i w nowej rzeczywistości. Od pierwszej chwili będziemy Cię prowadzić.

Jesteś idealnym kandydatem? Nasi konsultanci pomogą ci znaleźć najwłaściwsze rozwiązanie.